| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac maxim adminii si regulile de pe "unele" site-uri!
Daca cineva vine si ma insulta in ultimul hal si eu ii dau raport nu se intampla nimic. Dar daca eu ii zic ca e prost, asta fiind adevarul si nu o insulta, comentariul meu imediat este sters!
Se mai confrunta cineva cu astfel de erori din partea oricarui site?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Coruptie la cele mai inalte niveluri.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salutare, da din pacate, pe Facebook mi se intampla mereu, am raportat un comentariu ce instiga la crima si mi s-a zis ca NU incalca Standardele comunitatii; dar am facut o afirmatie nevinovata si m-a blocat 30 de zile. Pe alte retele sociale nu am cont deci nu pot sa povestesc cum este.

| RKBlue a răspuns:

Twitter,Youtube,tpu.Pe toate acestea, si nu numai, cand am primit mesaje urate sau pline de insulte, nu s-a intamplat nimic.
Cand am raspuns la vreunul, mereu mi-au fost sterse...
Pe TPU nu atat de des, caci cei care au fost nesimtiti m-au blocat inainte de a le putea raspunde rolling on the floor
E numai vina liberalilor si democratilor...

| RAY a răspuns:

Domana Cristina e mult prea buna cu multi,asa ca nu vad de ce ai avea ceva de comentat la adresa ei,e mult prea blanda cu useri,fata de softpedia,am facut cont nou am pus username corona ma banat definitiv, fara nici un argument, plus ca admini de acolo fac trolling, te injura, te jigneste, fac misto de tine, TPU este cel mai bun web site din Romania si cel mai bland, ce spui de Facebook am postat niste versuri in lb germana mi-a dat ca sunt rasist cretini, era imnul national sau pe tik tok, asa sensibili am devenit ca specie, jesus e de tot rasul, in concluzie TPU chiar e super ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Totusi imi place ca tu crezi ca stii despre cine vorbesc, desi nu am dat niciun nume.
Inseamna ca am dreptate. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Vad si eu ca e blanda. A iertat pana acum toti userii care m-au insultat.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu despre cine scrii, treaba mea e sa raspund, daca consideri ca nu am dreptate ma poti contrazice

| RKBlue a răspuns:

Sa fiu sincer, poate au crezut ca e ceva nazist rolling on the floor

| mihai69 a răspuns (pentru RKBlue):

De fapt, chiar este.

| Mosotti a răspuns:

Da, eu am patit pe softpedia si am avut mari probleme cu moderatorul RealThing vara trecuta, puneam dovezile la abuzuri si nimeni nu lua masuri desi erau print-uri clar cu ce se intampla. La sexy Lounge- intrebari sexistentiale, a fost jale, abuz mare fara nici un motiv, insulte si altele. E doar moderator, nu e supermoderator sau admin, degeaba nene.
Ca eu mergeam pe dovezi clare, nu sa zica care minte, adevaru e la mijloc, nu, era f clar cine era de vina.

Cum era publica treaba, chiar si la abuzuri exista plangerea si acum, am putut sa zic ce si cum aici.

| Mirel4412 a răspuns:

Da, gradul face direferenta, cum am vazut un alt raspuns, se numeste coruptie.