| MetfeXs a întrebat:

Imi poate explica si mie cineva cum decurge Livrarea cu verificare de pe Olx? Vreau sa stiu cum e in cazul schimburilor.

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te invitam sa citesti mai multe informatii chiar pe websitul OLX la adresa http://olx.ro/livrare-cu-verificare/

| RAY a răspuns:

Am comandat ceva personal, pai isi deschide pachetul te uiti si il platesti, nu recomand sa se cumpere electronice prin olx pentru ca vei fi pacalit usor nici scimburi etc dar daca vrei sa fi pacalit incearca, ce garantie ai ca ala necunoscutul ala e serios cu tine? eu am patit-o o data era sa pierd 150 de ron dar l-am amenitat cu politia mi-a dat banii inapoi dar uni scriu vrajeli cu nume, adresa etc, apropo olx nu este raspunzator daca ai fost pacalit sau firma de recuriat, nu-i poti recupera decat foarte greu iar politia nu se baga la asa ceva