| Auslrailuian a întrebat:

Imi ziceti un joc multiplayer si fain?

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

Sigur că îți zicem

8 răspunsuri:
| StefanCosmin a răspuns:

Sa:mp, lol, gta v online, metin insa nu prea e asa fain

| CristianAndrei2016 a răspuns:

League of legend, Dota 2, world of warcraft, world of tanks.

| StefanNuExista a răspuns:

Pe ce device? Pe iOS ti-as recomanda CSR racing 2, pe Windows (sigur ai Windows deoarece esti sărac si ai mentalitate de roman) League of Legends sau CS:GO, iar pe Android, Mobile legends pe care il poti de asemene juca si pe iOS

| StefanCosmin a răspuns (pentru StefanNuExista):

Ce vrea sa insemne ca e sarac si are mentalitate de roman?

| StefanCosmin a răspuns (pentru StefanCosmin):

Daca are windows

| Nicusor_Ionut_1999 a răspuns:

Call of duty, Sniper elite sau NFS 2010

| Vraciu2016 a răspuns:

Sunt sigur ca, cauti un joc gratis.
Ai mai jos o lista intreaga de jocuri MultiPlayer gratis. Nu uita ca trebuie sa-ti faci cont si sa-ti descarci o aplicatie numita Steam (O gasesti sus in partea dreapta "Install Steam" sau "Instaleaza Steam" daca site-ul e in romana)

http://store.steampowered.com/genre/Free%20to%20Play/?tab=MostPlayed#p1

| Vraciu2016 a răspuns (pentru StefanNuExista):

Toti am avut mentalitatea aia in trecut. Tare as vrea sa stiu ce mentalitate aveai tu cand erai mai mic si te jucai doar cand te lasa ai tai sa te joci pe calculator sau cand nu stiai ce e ala sistem de operare cum ar fi Linux/Ubuntu sau MAC OSwinking