| MonkeyBoy a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri multiplayer.

Răspuns Câştigător
| FanMovie a răspuns:

Caută pe http://www.agame.com/ la jocuri Multiplayer
sunt multe... cum ar fi:Action Multiplayer; MMO; Sports, Puzzle, Board, Card Multiplayer sau Virtual Words...
si iti da acolo mai multe jocuri
sper ca te-am ajutat;)

3 răspunsuri:
| Angyclon a răspuns:

Voleyball, mario in 2. etc. astea sunt clasice, le gasesti pe orice site cu jocuri la sectia "multiplayer". Totusi, un alt joc reusit e "fire boy and water girl"(I, II, III) sunt super. Eu le jucam sora mea.

| flaviafota a răspuns:

Club Marian este un joc foarte bun unde nu te bati mai mult si dansezi cu tastele sus si jos. Ma bucur c te-am ajutat!