| Olesea_Rau_1989 a întrebat:

Miam uitat parola la email acum folosesc Gmail ca sa recapat parola mi se trimite cod pe emailul cu parola pierduta si nu pot vedea codu ce pot sa fac in acest caz

2 răspunsuri:
| IneedYouAlotBabe a răspuns:

Adio mail.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Incearca sa iti recuperezi parola accesand https://accounts.google.com/signin/recovery

Pe viitor, este bine sa iti securizezi conturile precum adresele de email setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ si numarul de telefon ca sa iti poti recupera contul in cazul in care acesta este compromis.