| alexronaldo77fde a întrebat:

Nu mai lot intra pe Facebook, nici pe YouTube, dar pe alte site-uri pot intra, e de la browser digur. Ce e de făcut aici? https://postimg.org/image/qcirn5xur/

6 răspunsuri:
| tigru1 a răspuns:

Si eu am mozila si nu am probleme absolut deloc cu el...actualizeaza Mozila Firefox la ultima versiune descarca de aici : https://www.mozilla.org/ro/firefox/new/

| alexronaldo77fde explică (pentru tigru1):

Asta am făcut, e la fel sad

| simina96 a răspuns:

Buna! Descarca alt browser: Chrome, Opera, etc. si vezi daca problema persista si acolo.

| TeoPT a răspuns:

Browserul folosește HTTPS pentru a iniția o conexiune sigură cu un anumit site. El are încredere că se conectează în mod sigur în baza unei semnături digitale făcută de către un alt server, care validează identitatea site-ului pe care te conectezi. Browserul își încarcă la instalare o listă de astfel de servere în care să aibă încredere atunci când inițiază conexiuni. Probabil că lista de servere a browserului tău a fost dată peste cap, deci sfatul meu e să-l dezinstalezi, să folosești un antivirus pentru a scana computerul și a elimina potențiale probleme, apoi să reinstalezi browserul.

| KeyoAsurame a răspuns:

Este problema de confidentialitate a browswerului
sau setarile puse au afectat siteurile sociale sau prin cont, cred

| Ora de net a răspuns:

Bună, Alex,

Asigura-te ca ai instalat ultima versiune a browserului web si ca nu ai restrictii in setarile computerului sau a browserului.