| ytafy a întrebat:

Nu pot sa îmi schimb fotografia de profil, ma ajutați?

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

In dreapta sus a ecranului vezi numele si poza da. Dai pe ele apoi la,, setari cont". Dai in jos pana gasesti,, selecteaza imagine profil" Dai pe,, choose file" si iti alegi una.
Apropo, trebuie sa astepti ceva timp ca sa-ti permita un admin poza. Nu iti poti pune orice poza vrei tu, trebuie sa astepti pana este confirmata.

| RAY a răspuns:

Https://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/
alege fisierul uplodezi poza si gata

| ytafy explică (pentru Nemessys):

Ms

| Ora de net a răspuns:

Buna, Ytafy,

Pentru a-ti schimba parola trebuie sa dai click in coltul din dreapta sus, pe numele tau, sa accesezi optiunea Setari cont, iar in partea de jos vei gasi optiunea Selectează imagine profil.