| Tanase_Carolina_1968 a întrebat:

Nu vreau sa va supar dar vreau sa stiu - este vorba de profilul fazza_fans_page si fazza3 care au bulina albastra nebifata, va rog sa imi spuneti daca sunt reale caci discutiile cu aceasta persoana pot avea consecinte juridice si legale daca sunt fake. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna, Carolina,

Conturile despre care vorbesti nu sunt verificate si nu au un ecuson de verificare, ci au o pictograma la descriere pe care au adaugat-o ei, asa cum poti adauga iconite cu fete zambitoare, inimioare etc.

Pentru comparatie, astfel incat sa faci diferenta dintre un ecuson real si o astfel de pictograma, te sfatuim sa cauti contul faz3 care este intr-adevar verificat si are ecuson.

1 răspuns:
| Porumboiu_Alex_1991 a răspuns:

Daca ah bulina albastra sunt 100% acele persoane, ca sa primesti bulina aia trebuie ca acea persoana sa completeze niste chestionare personale si intime la Facebook care nu pot fi vazute de nimeni deoarece sunt personale.