| labrador233 a întrebat:

Oare UpHash e fake sau e chiar pe bune?

5 răspunsuri:
| vladtheo a răspuns:

UpHash e fake, îți folosește resursele PC-ului fără ca tu să aprobi ceva, și din câte știu, odată instalat și pornit nu-l mai poți dezinstala. Sucre(youtuber român) a promovat această aplicație, neștiind că e fake.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa castigi facand "nimic" incearca PicturePunches. Descarca memes de pe 9gag, fa upload la circa 30 si asteapta pana a doua zi. Bagi paypal, dai withdrawl, magie! Ai 1$ Dar vezi ca e taxa mare si tii cioparteste paypal, dar ca sa te convingi ca nu e fake, poti scoate si la atat de putin.

| labrador233 explică (pentru vladtheo):

De la Sucre am aflat de programul asta xDD.

| labrador233 explică (pentru anonim_4396):

Mersi de sfat big grin

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Avand in vedere ca criptomonedele nu sunt reglementate, este destul de riscant sa investesti in ele. Mai mult decat atat, UpHash este o platforma ce poate contine virusi si malware - nu o recomandam.