| KanezuY a întrebat:

Pe Facebook cum fac sa imi arate pe profil ca am inceput studiile la liceul?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Dai pe profilu tau si la INTRO dedesubt ai ce cauti tu

2 răspunsuri:
| Elenina356 a răspuns:

Dupa ce ai completat s salvat liceul, iti va aparea mai jos intrebarea legata de distribuire. O aprobi si va aparea in "Acasa".

| Ora de net a răspuns:

Buna KanezuY,

Mergi la profilul tau, acceseaza About, Work & Education si mai apoi adauga liceul. In dreptul fiecarui continut de pe Facebook gasesti mai multe optiuni (Public, Friends of friends, Friends, Only me) prin care poti seta cine sa poata vedea acel continut.