| Monyyyyy a întrebat:

Cum pun pe Facebook :Am început studiile? Dau funda

12 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Eu nu am nevoie da imi intra aici https://newsroom.fb.com/company-info/ incearca si tu sa dai click pe linkul tau

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Eu asta am facut

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Ai scos Facebook -ul tau si ai lasat 2 bare si ai uitat sa zici sa puna ghicim sau ea ghiceste?

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Dar tu ai chef de spam

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Ce spam ca tu ai dat incorect link ai sterg Facebook -ul tau din link si n-ai pus ai lasat spatiu gol si // fara cont iti explicam doar ca pe jumate nu va merge ei link!

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Am facut si eu ce am putut, omule e link de la profil de Facebook o noua scoala, ca nu merge eu ce vina am

| laSoledad a răspuns:

Asta e din categoria aia vasta a intrebarilor stupide de pe TPU. Facepalm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe profilul tău, mergi unde scrie cronologie, eveniment din viata și de acolo te descurci tu

| cerooscuras a răspuns:

Pai iti zic eu ce sa faci, scrie asa:
"Sunt Monyyyyy si am inceput studiile la Harvard, faceti-mi loc prostilor sunt intelectuala"
Copiezi mesajul asta si il postezi pe perete, pus pe PUBLIC ca sa vada toti prostii, apoi gata.