| IcsdeIcsde a întrebat:

Pot să-mi instalez Honeygain dacă am ca provider de internet UPC pe Wi-Fi și Vodafone pe date mobile? Este Honeygain aprobat de UPC și Vodafone?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca esti pe abonament vei avea niste costuri mai mari decat cativa lei cati iti dau aia pe luna.
De ce as lasa mana larga la o aplicatie in telefonul meu care sa ma monitorizeze non-stop pentru maxim 40-50 de lei pe luna?
Romanul ar face orice ca sa nu munceasca.
Nimeni nu da bani fara sa castige ceva! Iar vorba zice ca atunci cand castigi ceva, vei pierde altceva.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Sfatul nostru este să nu instalezi astfel de softuri care permit accesul la traficul computerului sau telefonului tău - acest lucru poate fi riscant. Traficul poate fi folosit in scopuri dăunătoare sau ilegale și costurile totale de a ține dispozitivele deschise non-stop va fi mai mult decât suma pe care o vei primi din respectiva aplicație.