| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Recent am "luat niste iteme" pe Cs Go si subsemnatul mi-a spus ca ma poate da in judecata.e adevarat?

9 răspunsuri:
| Ssx a răspuns:

In mare parte nu ai ce sa patesti. Justitia si judecata nu are legatura cu un joc si cei de la CS:GO nu au treaba fiindca ei iti spun sa ai grija dar daca tu nu ai avut...ciao.Daca i-ai luat itemele prin trade e greseala lui.

| aXy99 a răspuns:

Da, dar mai mult de 3 ani de puscarie nu faci. Asta daca ai peste 16 ani, daca nu, probabil amenda parintilor + mustrare.

| WaterDrop a răspuns:

Nu are ce sa-ti faca. Urat din partea ta ca i le-ai luat totusi.

| Superior a răspuns:

Ai facut scam? Poti lua ban pe steam sau sa fii obligat sa i le inapoiezi happy

| laur033 a răspuns (pentru Superior):

Pleaca de aici... Cel mai probabil a facut un,, scam'' de pana in $30...
Aia de la steam ii vad ca pe un maruntis... Si sa fim seriosi, cei de la steam nu se intereseaza cand ii dai report la un bot care chiar e evident, dar la 3-4 iteme de $5...

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru WaterDrop):

Crede-ma,o merita

| tehno125482 a răspuns:

Da poate!
dar cine zice ca va castiga procesul!

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Ce inseamna mai exact faptul ca ai luat niste itemi? Daca consideri ca te afli intr-o situatia dificila si nu stii cum sa actionezi, poti sa dai mai multe detalii pe ajutor@oradenet.ro si te vom ajuta.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Ora de net):

Iteme,nu itemi.Este pe un joc.Anyway