| Alexandru1836181 a întrebat:

Salut,am achiziționat un laptop, un Asus acum cateva zile si are Windows 10 pe el,am o singura problema,nu pot sa vad chaptchaurile pe internet,vreau sa ma loghez undeva si cand dau login imi spune " Wrong Captcha " insa eu nu pot vedea niciun Captcha pe ecran, ajutor?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Chaptchaurile?

| RAY a răspuns:

Inseamna ca nu ai flash player sau java

| mihai69 a răspuns:

Încearcă cu Chrome sau Mozilla.

| Sandu3 a răspuns:

Iti dau un sfat.Scapa repede de Windows 10 si pune-ti Windows 7. Windows 10 are"capacitatea"de a spiona pe cel care-l foloseste.In sensul ca poti fi inregistrat(audio), fotografiat(chiar daca camera este inchisa in caz ca ai laptop)fara acordul tau. Windows 10 afost creat special sa spioneze. Daca nu vrei sa-l schimbi pune macar o banda adeziva peste camera foto/video, in caz ca ai laptop.Crede-ma stiu ce spun.

| Ora de net a răspuns:

Buna Alexandru,

Instaleaza-ti un browser precum Google Chrome, Mozilla Firefox sau Opera pentru a naviga si asigura-te ca toate extensiile sunt actualizate.