| SweetyBoy a întrebat:

Buna TPU acum recent cateva ore mi-am pus windows 7 merge perfect dar am o singura problema am deschis yahoo si vreau sa imi fac un cont nou merge perfect totul pana imi cere codul de siguranta ala cu CAPTCHA nu mi-l afiseaza nici pe Google Crome nici pe Firefox Si nici pe Internet Explorer Ma puteti ajuta va rog am nevoie urgent multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E windows original? (Ai facut upgrade?) sau e copie piratata de pe internet.
In caz ca e o copie ieftina iti recomand sa-ti pui un windows xp bun si sa lasi windows 7 ca vei fi dezavantajat in privinta creari de conturi gen messenger / skype / Microsoft, si multe altele.
Incearca sa dai "Genereaza alt cod".
Scrie ceva la nimereala poate iti v-a aparea a 2-a oara.