| Z10fortza a întrebat:

Am intrat si eu pe un site si mi-a aparut pe neasteptate pe ecran prostia aia cu doresti ca...sa iti trimita notificari? Blocheaza/Permite.Am apasat din greseala pe permite si nu am chef sa primesc acele notificari.Pe Youtube merge foarte simplu,daca te-ai abonat din greseala la un canal, intri pe canalul tau si te dezabonezi.Cum e cu oprirea notificarilor de la site?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ștergi datele din Browser dacă ești pe Android!
Resetezi Browser-ul dacă ești pe Windows!

| elcosmin a răspuns:

Greseala se plateste

| Bizon95 a răspuns:

TREBUIE sa spui daca esti pe pc sau tel
TREBUIE sa spui ce browser ai
in chrome poti sa intrii pe urmatorul link:
chrome://settings/content/notifications
si sa stergi site-ul de la Allowed
altfel, vino cu detalii tongue

| anonimg a răspuns:

Eu câteodată șterg istoricul browserului de internet.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Poți opri notificările din setările browserului pe care îl folosești.