| alex2321222 a întrebat:

Salut, am o intrebare.
Daca intru pe un site de adulti folosind netul de pe cartela cei de la reteaua de unde am pot vedea accesarile mele?

5 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Salut! Ce sa faci tu pe un site destinat adultilor? Tu nu stii sa formulezi o propozitie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si daca vad ce le pasa? crezi ca sta careva sa citeasca milioane de loguri zilnice?

| siriusblack98 a răspuns:

Cat 10 anisori ai?!

| darrio2007 a răspuns:

Si care ar fi problema daca văd? Mămica si tăticul tău să nu vadă.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Chiar dacă linkurile apar in desfășuratorul lor, asta nu înseamnă că vor acorda atentie acestor fleacuri, fiindcă, pe langa tine, pot fi accesate de alte sute/mii de persoane. Oricum, nu vor ști că sunt accesate de un puști de 14 ani, ori de mami, tati sau de cățelul familiei.winking Nu e vizibilă vârsta.
Insă nu e moral ce vrei să faci...
Dar, se zice că tot ce e bun in viata e imoral, ilegal, ori îngrașă...