| Adeeeeeee a întrebat:

De ce nu merge netul cand pun cartela lui tata in telefonul meu? Cand intru pe un site imi zice sa activez WI-FI sau reteaua mobila.Ma duc la reteaua mobila si imi zice de APN, dar nu stiu ce e! Imi puteti spune ce sa fac ca sa mearga netul? Funda MARE+VOTURI :*

4 răspunsuri:
| Adeeeeeee explică:

Am HTC

| AliveOne a răspuns:

Ce HTC ai si eu am Htc desire hd dar mie imi merge netul fara probleme

| Sebastian11x1 a răspuns:

Apn este numele punctului de acces, wap sau internet, nu e activ netul pe cartela

| Caaaaalin a răspuns:

Ce marca de telefon ai?