| سربان_كريستيان_1994 a întrebat:

Salut
Am o mare problema cu contul de Facebook
Dupa ce imi bag adresa de mail si parola imi apare o pagina unde scrie ca:,,Din pacate, nu iti vei accesa contul cat timp iti revizuim aceste docume
Apreciem rabdarea ta si te vom contacta in cel mai scurt timp"

4 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Trebuie sa introduci o fotografie cu buletinul tau si iti vor debloca contul. Probabil te-a raportat cineva.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Verifică-ți email-urile. Ți se va spune ce ai de făcut.
Dacă contul e fake, nu are rost să mai insiști. E pierdut, dacă nu poți face dovada identității.

| Soulbuster59 a răspuns:

Ai fost s-au blocat pentru eternitate sau a dat cineva raport tie

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Contul tau a fost blocat pentru ca ai incalcat termenii si conditiile Facebook - https://www.facebook.com/terms Pentru a-l recupera trebuie sa faci catre Facebook dovada identitatii tale.