| Ciubotaru_Ciprian_1999 a întrebat:

Salut, am o mare problema la contul meu de Facebook, imi tot apare reclame si postari sugerate... stie cineva cum se dezactiveaza aceste reclame? Sau macar va apar si vouă?

4 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Dami Facebook

| siriusblack98 a răspuns:

Instaleaza in Chrome extensia AddBlock si nu o sa-ti mai apara pe nicaieri, nici pe Youtube.

| Gizăz a răspuns:

Scan cu un antivirus şi antimalware updatate la zi, dacă găsesc ceva, ştergi viruşii. După îţi pui pe browser extensiile Ad Block şi Ad Block for Facebook. După nu mai ai probleme.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Ciprian,

Ne pare rau ca ai intampinat o astfel de situatie neplacuta. Daca situatia persista, instaleaza o extensie AdBlocker si asigura-te ca folosesti un program antivirus.