| qwertyuiopasdfghjkl12 a întrebat:

Salut, am o "pagina " pe Facebook, nu cont, dar pagina, cineva mi-a spart-o. Cum pot sa o recuperez?

5 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Intrebare: Ai mai avut ceva oameni care au administrat pagina?

| qwertyuiopasdfghjkl12 explică (pentru brokxy):

Nu doar eu

| aAlexB a răspuns:

Daca ai acces la email poti sa o recuperezi, acum e posibil ca cel ce ti-a spart contul sa fi schimbat email-ul, daca la schimbat nu mai poti sa faci nimic.

| aAlexB a răspuns:

Trimite-mi detaliile contului la aalexb459@gmail.com si incerc sa va recuperez eu contul. nu sunt hacker dar la nevoie...

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Mai multe detalii despre ce poți face găsești aici https://www.facebook.com/help/738660629556925?helpref=uf_permalink