| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Cand intra prietenii pe Instagram le apare cand este ziua mea de nastere?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde. Numai dacă ai menționat-o la "Biografie" (unde scrie: Editează profilul) poate fi văzută de cei care te urmăresc, ori chiar de toți (dacă contul tău e public).
Dacă NU ai specificat-o pe pagina ta de Instagram, nimeni nu are cum s-o ghicească.

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Dacă profilul tău e public și ai postat această informație despre tine acolo, atunci cei care te urmăresc sau cei care îți accesează profilul o pot vedea. În caz contrar, nu.