| EdySk3ll a întrebat:

Salut.Cineva imi stie emailul de google. Dar am si numar si email de recuperare. poate sa mi-l fure?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu daca ai si nr de tel pentru recuperare email!

3 răspunsuri:
| EdySk3ll explică (pentru lpavel):

Da dar mie mi s-a mai furat. Tot acest cont si l am recuperat

| lpavel a răspuns (pentru EdySk3ll):

Ti-l poti recupera la orice ora daca ai nr de telefon pentru recuperare!

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca suspectezi ca cineva are acces la contul tau, atunci te sfatuim sa iti schimbi parola. Poti sa tii cont de sfaturile de aici http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul