| AlexSS1 a întrebat:

Cum pot afla email-ul de la un cont de Youtube care a fost al meu? Mai am vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna, Alex,

Daca ai setat optiuni de recuperare a contului altele decat email, exista o posibilitate sa-l recuperezi. Acceseaza si incearca optiunile disponibile acolo.

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile (adresa de email, conturile pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ si numarul de telefon. Astfel, le vei putea recupera in cazul in care acestea au fost compromise.

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu mai ai cum să îl afli.

| Andrei_Nemes_1996 a răspuns:

Daca stii parola da daca nu nu!

| ziftode a răspuns (pentru Andrei_Nemes_1996):

Cum afli mail-ul daca stii parola?!?
CHIAR sunt curios!