| Octavian_Deaconu_1994 a întrebat:

De ieri nu imi mai apare semnul de 3G sau 4G acolo sus langa semnal! Sunt la Orange pe abonament si nu stiu care ar fi problema; pe wireless merge! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setari-wirelles si retea- dezactivezi wifi apoi mai jos ar trebui sa scrie ceva despre tranfer de date. dai acolo si activezi. Pasii nu sunt aceeasi la toate telefoanele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a mers vreodata? Poate nu ai activat setarile automate de date.

| Octavian_Deaconu_1994 explică:

Mi-a mers pana acum! Am un iphone 6! Am incercat ce mi-ai zis dar degeaba! Probabil o sa merg la cei de la Orange sa ma lamureasca

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne oferi numarul de telefon, prin mesaj privat, pentru a putea verifica situatia intampinata de tine.
O zi buna,
Orange Helper

| Ora de net a răspuns:

Buna Octavian,

Incearca sa iti inchizi si deschizi telefonul. Daca acest lucru nu functioneaza, te sfatuim sa ii contactezi pe cei de la Orange.