| darius778 a întrebat:

Salut este vorba despre niste poze pe care cred ca nu le-am copiat corect motiv patania suna cam asa. Inainte sa sterg o conversatie de pe mesenger ca ma certasem cu off... am luat pozele din conversatie si le-am trecut direct pe deskop apoi le-am incarcat pe dropbox pana aici totul bine si frumos am sters conversatia am sters si contul de Facebook am plecat din sala de net ajuns acasa pozele imi apareau sub forma de foarte multe numere de fiecaredaca cand apasam sa vad o poza imi apare aplicatie necunoscuta sau fisier indisponibil sunt sanse sa mai pot vedea acele poze exista vreun program... va multumesc sper ca m-am facut inteles

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Esti sigur ca pozele s-au incarcat complet in dropbox? Unul din motivele pentru care nu vezi pozele poate fi ca nu au apucat sa se incarce.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Exista posibilitatea ca pozele sa nu se fi incarcat corect. Descarca-le din dropbox si incearca sa le accesezi.

| darius778 explică (pentru Lioana):

Da cred totusi imi apar sub forma de url sau fcb