| Furnicuta000 a întrebat:

De ce pe Messenger nu se mai pot vedea toate fotografiile dintr-o conversatie? Adica inainte apasam pe nume si imi apareau toate fotografiile, acum trebuie sa caut in toata conversatia

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De cand cu ultimele actualizari (sau probleme) da... nu se mai pot vedea fotografiile distribuite ca inainte.

DAR, poti sa le vezi si fara sa cauti in toata conversatia, foloseste site-ul web, dintr-un browser de internet (si de pe telefon):
https://www.messenger.com/

Daca dai pe un profil, in dreapta o sa ai "Fotografii distribuite" :D
De altfel, acolo ai mai multe optiuni, ca "Fisiere partajate", in cazul in care cauti sau o sa ai nevoie si de asta candva.

Sper ca te-am ajutat ^_^