| Daniel_Marius_2000_JRo0 a întrebat:

Salut, in primul rand scuze de categorie, dar stiu ca asta e cea mai frecventata... Am si eu o problema, deci sa va zic : Tot primesc mesaje pe email de la un anumit site "Flirt.com" cum ca am o plata la abonament, un alt email ca am primit un mesaj de la nu stiu cine si etc. Din ce banuiesc si-a facut vreun prost cont cu email ul meu si nu i-a cerut confirmare si acum sunt cu asta pe cap, acum nu ca m-ar afecta foarte tare dar am incercat sa schimb emai-ul si parola si nu am cum ca-mi cere parola pe care nu am de unde naiba sa o stiu si plus ca-mi mai zice ca trebuie intai sa platesc abonamentul ca sa pot sa schimb datele. Ce as putea sa fac eu in momentul de fata?
PS : Asta e inteligentul care a facut asta, asa ca fapt divers https://imgur.com/a/DE1bxAU

3 răspunsuri:
| Toteu78 a răspuns:

Block e-mail, spam, etc... Care e problema?

| mihai69 a răspuns:

Treci expeditorul pe lista de blocați / spameri.

| Ora de net a răspuns:

Buna!

Recomandarea noastra este sa ii contactezi direct pe reprezentantii sitului cu un mesaj in care descrii problema. Pe site apare la conditii de utilizare emailul support@flirt.ro