| fabian12345326 a întrebat:

Am cont de Netflix si vreau sa stiu ceva, daca am abonament Standard si vreau sa-l schimb in premium, plata la abonamentul standard a fost facuta, daca schimb abonamentul acum in premium se face plata pe loc sau astept o luna?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

O să plătești ca de obicei la aceeași dată, abonamentul se schimbă repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se schimba abonamentul instantaneu si plata se face ca de obicei, la sfarsitul celor 30 de zile de la reinnoirea abonamentului standard.