| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU`
am un abonament orange foarte aiurea sad... n-am nici un mesaj trebuie sa platesc in plus si abonamentul este destul de costisitor`.
as vrea sa stiu cum pot sa imi transef niste mesaje de pe un alt abonament orange` sau o cartela orange :d... p. s: raspundeti doar cei care au mai facut chestia asa :*
mersiiii anticipattt love struck
funda clar :X

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Sa transferi credit am mai auzit dar de mesaje inca nu, poate traiesc eu pe alta lume dar sincer nu cred ca poti sa transferi mesaje