| LucianAdrian44 a întrebat:

Salut! Nu am cont de Facebook, iar de ceva timp la o anumită pagina de Facebook, înainte de postări, îmi apăreau paginile apreciate de pagina...printre care, și o anumită pagina. De ceva timp, nu mai apare, printre sugestii, oricât aș reîncarcă pagina respectiva. Știu că încă o apreciază. Este posibil sa nu îmi permită să o văd, sa nu mai apare, fiindcă așa se vrea? De ceva timp, am impresia că am telefonul urmărit și ascultat, așa că nu știu ce să mai cred...voi ce spuneți?

1 răspuns:
| yukilals a răspuns:

Pai, in prima fraza tu spui ca nu ai cont de Facebook deci atunci ce faci de vezi toate idioteniile astea? esti stalker si nu mai gasesti pagina pe care o urmareai necontrolat? Daca acea pagina apartine unui cont al unei persoane fizice, inseamna ca poate si-a sters contul temporar sau ti-a dat block sau si-a schimbat url-ul sau poate ca cealalta pagina nu o mai aprecieaza si i-a dat unlike celeilalte pagini pe care voiai sa o gasesti. Daca ai impresia ca ai telefonul urmarit si ascultat atunci de ce nu renunti la el? De ce nu iti convine faptul ca s-ar putea sa ai telefonul urmarit/ascultat cand oricum nu exista nici macar un procent de 0, 0000000001 in care sa existe confidentialitate sau intimitate sau respectarea drepturilor acestora pe internet, mai ales pe Facebook, atunci de ce te ascunzi si iti e teama de ceea ce faci sau ceea ce cauti? In mod personal dar nu la nivel masiv, nimanui nu ii pasa de ce face o persoana din atatea miliarde adica nimeni nu e atat de lipsit de viata astfel incat sa te caute sau sa ii pese de tine astfel incat sa iti acorde atata atentie, asta desigur daca nu esti Li Ca Shing sau orice alt magnat de pe Pamant.