| iwantananswer a întrebat:

Salut TPU,mai demult am apreciat o pagina pe Facebook si de curand nu o mai urmaresc si nu o mai apreciez deoarece postarile acelei pagini imi apareau foarte mult si a devenit enervanta,dar tot imi apar postari si clipuri de la acea pagina si nu inteleg de ce, pentru ca nu o mai urmaresc, nu mai este apreciata. Chiar nu inteleg de ce imi apare, poate sa ma lamureasca cineva?

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Nu dispar asa de usor, am avut aceiasi problema.
Trebuie sa intri in setari si sa dezactivezi de acolo sugestiile Facebook.

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Dai block si gata poate e eroare de la Facebook

| PeeWee96 a răspuns:

Ținând cont că acea pagină a fost apreciată de tine e posibil sa iti mai apara postari din cand in cand dar dacă le ignori si nu dai like dupa o perioada o sa dispară!

| PeeWee96 a răspuns (pentru danbnz):

Asta nu mai stiu.n-am patit doar i-am mai auzit pe alti!

| danbnz a răspuns (pentru PeeWee96):

Nu dispar asa de usor, am avut aceiasi problema.
Trebuie sa intri in setari si sa dezactivezi de acolo sugestiile Facebook.