| Ciocolatăăă a întrebat:

Folosesc Google Chrome. Cand deschideam pagina, imi apareau cele pe care intram cel mai des, intr-o anumita ordine. Acum, "casutele" alea sunt goale si nu stiu de ce, nu imi apar paginile. Cum pot face sa-mi apara la "cele mai vizitate", din nou, fb-ul, youtube-ul si tot ce mai foloseam eu? puppy dog eyes Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Foloseste Bookmarks. In Chrom in dreapta sus se vede o cheie, da click, da pe Bookmarks, Bookmark manager si acolo poti sa bagi siteurile tale preferate pe care le alegi dupa aceea daca doresti din Bookmark Bar. In Bookmark bar poti sa bagi Foldere unde pui mai multe linkuri sau poti sa bagi linkuri direct happy Asa data viitoare cand cineva sau ceva (un program) sterge browser history (ce s-a intamplat acum) nu iti dispar paginile preferate

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ori ai sters istoricul ori ai dat un update la browser

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Ai sters istoricul, nu-i nicio problema, vor aparea din nou happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sters istoricul, de aia. pe masura ce vizitezi site-uri o sa apara din nou