| Andrei0986272 a întrebat:

Salut,se poate afla pe ce site-uri am băgat cardul de debit?
Am luat pe un site ceva premium si am anulat in perioada gratis, dar tot imi trage bani de pe card si nu mai stiu de le ce cont sau site, va rog sa ma ajutati multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta da! Uită-te pe extrasul bancar cine îți sterpeleste banii. Poți sa refuzi plata.

| anonimg a răspuns:

Trebuie sa contactezi banca. Ea poate vedea "scurgerea" banilor din cont (adica de pe card).

| AlleXuSS a răspuns:

Salut daca ai aplicatie gen la BCR cu george acolo poti vedea de pe ce site ti-au extras banii daca nu ai aplicatie poti merge la banca sa iei un extras de cont si o sa-ti arate cat de cat un nume de la site-ul respectiv catre cine a fost facuta plata

| T0T a răspuns:

Din aplicație sau te duci la bancă și ceri extrasul de cont. Dacă nu identifici sursa (verifici acolo cu ei) atunci le raportezi problema, iar ei îți vor da detaliile necesare.

| JicaContra a răspuns:

Daca SIGUR ai anulat poti sa faci si reclamatie la politie, NO SHlT, ESTE FURT!