| Pruna_Albert_1989 a întrebat:

Stie cineva cum contactez un membru staff de pe publi24? Cineva a pus un anunt fals cu numărul meu si vreau sa fie dat jos sau sa fie sters numarul meu.

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Raportezi anunțul și îl va modera un moderator când îl va vedea.

| cfrtobias a răspuns:

Https://www.publi24.ro/reguli-adaugare-anunt În cazul în care aveți întrebări sau doriți lămuriri legate de principiile de publicare a anunțurilor vă rugăm să ne contactați la adresa contact@publi24.ro

| Pruna_Albert_1989 explică (pentru RobertMoon):

L am raportat, dar am vazut ca cei de pe publi24 lucreaza doar luni-vineri, sper ca se rezolva maine

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Îi poți contacta pe cei de la Publi24 aici https://www.publi24.ro/contact