| Snoopyyy a întrebat:

Stie cineva trebuie sa platesti ca sa pui anunt pe publi24? Pentru ca imi cere 1 euro prin sms, dar cineva mi-a zis ca e pe gratis... big grin Mersii, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Just4Joker75 a răspuns:

Buna, anunturile pe publi24 si pe alte site-uri sunt gratuite. Dar daca vrei sa promovezi anuntul respectiv atunci iti va cere bani...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Anunturile pe acest site sunt gratuite. Dar fiecare site de genul iti ofera un serviciu VIP sau Premium unde ei iti pastreaza reclama in topul cautarilor mereu in schimbul unei sume de bani. De aici si acel 1 euro prin sms care iti cere sa-l platesti.

O zi placuta