| SampModuriTari a întrebat:

Am aflat de cateva zile de un soft de autotranzactionare Option Robot de pe Youtube si as vrea sa fac si eu depozit de 250 euro dar nu stiu daca e teapa sau nu. Daca a incercat cineva imi spuneti va rog daca chiar se castiga?

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Tu ce crezi?

| Necunoscutu92 a răspuns:

Eu nu masi riscă că nu e cunosc situ și poate să îți fure banii niciodată să nu ai
Încredere daca nu te documentezi

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu iti recomandam sa ai incredere in tot ceea ce citesti sau vezi pe internet. Avand in vedere ca acest website nu are nicio informatiie oficiala listata (adresa, numar de telefon, tara de provenienta, datele fiscale ale firmei etc.), este cel mai probabil o inselaciune - iti recomandam sa nu il folosesti.

| yubaretzuu a răspuns:

Cine imi da si mie imprumut 250 euro sa ii investesc in robot...
daca fac 1000 euro dau jumate din suma...
adresa mea de SKRIL berteaclaudiuflorin@gmail.com