| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Sallut. sa va spun cum s-a intamplat. acum cateva zile am aflat ca "prietena" mea a vorbit cu prietenul meu si a inventat cateva prostii ca l-am inselat... apoi am incercat sa dau de el dar nu mai vrea sa vorbeasca cu mine. Nu stiu ce sa fac eu inca il iubesc dar el nu ma crede..nu stiu de cestraight face ce sa fac? mai am sanse sa ma impac cu el?

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Buna. Nu prietena ta e de vina, ci el. El fiind un mare prost. Trebuia sa-si dea seama ca minte, din moment ce era prietena ta. Pentru ca o prietena, cea care se poate numi asa, nu isi tradeaza prietenele.
Daca tu consideri ca el merita sa lupti pentru el, atunci fa-o. Cauta-l, incearca sa-i explici ca respectiva e o mincinoasa si o invidioasa. Impune-i sa aiba incredere in tine si punct.
Daca vezi ca o crede pe aia, atunci lasa-l. Nu te-a meritat si nu te-a iubit indeajuns incat sa asculte si parerea ta. In plus, nu te-a prins in flagrant. Asa ca aveai dreptul sa te aperi.

Incearca sa vorbesti cu el, daca nu iti da sansa inseamna ca nu e pentru tine.
Take care!

| h3r a răspuns:

Referitor la "tu amiga", i-ar prinde bine o mama de bataie.
Oricum, arata-i doar indiferenta, insa nu uita sa-i spui ca cine isi tradeaza prietenii, inseamna ca nu merita sa aiba prieteni! Si totusi, roata se intoarce...

| lovedenisa a răspuns:

Nu prea cred ca el se va mai inpaca cu tine da daca te iubea cu adv nu se lasa convins de prietena ta! Dar as vrea sa stiu si eu ce iai facut prietenei tale ma poti contacta pe id denidenisa523@yahoo.com

| bby5 a răspuns:

Sanse de impacare depinde de el
dar mai bine uitalwinking daca avea incredere in tine nu o credea pe prietena ta.
si iti propun sa iti alegi prietenele cu atentie si eu am trecut prin asta dar la mine a fost mai bine ca nu a crezuto pe acea fata.
funda?