| Silvanos a întrebat:

de ieri cand am intrat pe Youtube imi arata pagina principala dar cand vreau sa intru pe un videoclip nu se intampla nimic si ramana asa ce pot face?

4 răspunsuri:
| Horologer a răspuns:

Dai clear la cookies, updateaza browserul(mozilla, chrome etc), updateaza flash, java.

| Victoria18 a răspuns:

Sa instalezi din nou Youtube-ul. E normal, e destul de solicitata aplicatia si folosita. Se mai poate intampla sa iti dea erori. Nu numai tu patesti.

| Silvanos explică (pentru Victoria18):

Pe pc...

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Asigura-te ca browserul si plug-inurile sunt actualizate la zi, sterge istoricul alaturi de cache & cookies si nu in ultimul rand, asigura-te ca functioneaza corect conexiunea de internet.