| anonim_4396 a întrebat:

Deja imi fac nervi cand intru pe TPU. Vreau sa deschid o intrebare si ma baga pe pagina principala. raised eyebrows Primesc mail sa dau funda la o intrebare de-a mea si ma baga p pagina principala.mda. si nu e de ieri de azi. m-am saturat

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sunt probleme pe site! Mie de multe ori imi apare fereastra cu "UPS, ne cerem scuze, bla, bla, bla". Se pare ca in orele de trafic intens, care sunt de fapt toata ziua, severele TPU nu mai fac fata! Ei promit ca se lucreaza la aceasta problema! Eu toata ziua de ieri nu am putut sa accesez TPU decat prin "utilizatori avertizati" si apoi de navigat nu am putut decat sa raspund la intrebari, alte miscari daca faceam, de ex daca accesam TPU, sau profilul sau raspunsurile mele, imi aparea fereastra cu "UPS!" Sper sa se rezolve repede ca este un chin sa navighezi asa! Mai bine o lasi balta si iti cauti alta preocupare!