| Dragne_Delian_1993 a întrebat:

Ma tot chinui sa-i dau de cap, dar nu reușesc. Ma confrunt cu problema asta. Am instalat Windows 8.1 pe un HP G250 G4, problema mea este... am instalat driverele de rețea, dar tot imi apare acel x, nu vrea nici cum sa pornească! A mai pățit cineva? Aștept răspunsuri, mulțumesc!

2 răspunsuri:
| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Nu ai patit nimic periculos. Fiecare laptop are un Windows care e cel mai mult compatibil cu acesta. Eu am patit asa la un laptop Asus. Chiar daca am instala windows 8.1( am patit la fel cu driverul pentru Wi-fi), mergea mult mai bine cu Windows 8. In momentul cand ai insalat Windowsul compatibil, acesta nu va avea problema cu driverele. Si ai grija sa instalezi Windowsul 86x sau 64x, in functie de care suporta procesorul. Atunci nu cred ca vei mai avea de parcurs obstacole.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Delian,

Sfatul nostru este sa apelezi la o persoana sau un service specializat. Mult succes!