| RaulGRA a întrebat:

Revin cu o intrebare,am foarte multe semne de intrebare in legatura cu SPARGEREA CONTULUI DE FACEBOOK,m-am documentat, am citit, am vizionat dar nu stiu ce sa cred... sper sa aflu aici un raspus bun venit de la unul dintre voi, Multumesc!

5 răspunsuri:
| DoctorWh0 a răspuns:

Raspuns bun la ce?
Nu inteleg intreabarea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune o intrebare prima data ca sa afli un răspuns

| cfrtobias a răspuns:

Intrebarea e daca se pot sparge conturile la Facebook?

| Reghqen a răspuns:

Da se poate sparge cu ciocanul, dar nu văd rostul, ți-ar plăcea să îți spargă ție cineva contul de Facebook?
Eu l-am spart cuiva acum câțiva ani pentru un caz de emergență, am căutat peste tot pe net și până la urmă am găsit ciocanul acela.
Nu ma întreba cum se numea ca nu mai știu, a fost acum o grămadă de ani când încă era yahoo messenger rolling on the floor
Dacă vrei să spargi contul cuiva înseamnă ca ai ajuns la nivelul lu aceea persoană de cretinitate.

| RaduWhovian a răspuns:

Well... se poate, daca bagi datele contului pe anumite site uri sau daca dai accept la anumite pop uri pe site uri, nestiind ce fac acestea. In cazul cu pop urile, e nevoie de un hacker pentru a intra in cookie uri si asa mai departe...