| loving2008 a întrebat:

Nu mai stiu ce parola am la id. Daca am cont pe facebook(cu idul in cauza)si stiu parola contului de facebook pot sa aflu parola pe facebook? Sau aici pe TPU?

Răspuns Câştigător
| eububu a răspuns:

Intri pe yahoo mass si apoi intri in imbox sau spam si acolo va fi un link cu facebook respectiv TPU... dai pe el si o sa-ti apara id-ul si parola

Funda?happy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Parola de id de mes? Se vadem daca u ai folosit aceeasi parola de mes la facebook trebuie sa mearga sau vrei sa zici ca nu stii parola de facebook? Daca e cea de facebook pui forgot password si tio trimite la posta ta electronica.La mes e aceeasi istorie numai ca tio trimite la o posta electronica alternativa

| Romancutza a răspuns:

Poti sa-ti afli id-ul prin yahoowinkingdaca ai nevoie de ajutor da mesaj privat.

| DamaAzu a răspuns:

Am patit si eu asta...trebuie doar sa pesi pe ¨Ţi-ai uitat parola?¨ sau cum iti apare reseteaza(schimba) parola... si trebuie sa pui intr´o casuta un cod care ti´l arata si dupa aia primesti un mail in care te juta s schimbi parolalove struck
SUCCES(funditabig grinbatting eyelashes)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi stiu parola de la id si nici de la faceboc. si vr sa le aflu si nu stiu cum