| Nicromânul a întrebat:

Stie cineva cum pot sterge toate postarile mele de pe Facebook (adica toata cronologia)?
Am dat de postarile vechi si sunt oribile asa ca vreau sa le sterg si nu vreau sa le sterg manual pe fiecare in parte.
DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Din păcate, singura soluție este ștergerea manuală. Știu asta pentru că și eu la rândul meu am căutat soluții, și a trebuit să mă mulțumesc cu asta. Deci, îți trebuie doar timp și multă răbdare. Multă baftă!

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Din pacate, nu poti face acest lucru. Singura optiune pe care o ai este sa limitezi audienta postarilor mai vechi - mai multe informatii aici https://www.facebook.com/help/236898969688346