| eusuntcipi a întrebat:

Stie cineva de ce atunci cand adaug metoda de plata la ID-ul Apple nu functioneaza? Mentionez ca, cardul de credit a fost facut in Franta, dar eu am schimbat regiunea telefonului si tot nu functioneaza, inclusiv regiunea la AppStore. Nu inteleg de ce nu merge. Imi zice tot timpul ca metoda de plata e invalida. Dar asta e imposibil deoarece am facut cont pe Spotify cu acelasi card si n-am avut probleme. !

2 răspunsuri:
| vinoACASAcuMINE a răspuns:

Nu stiu.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Recomandarea noastră este să contactezi banca care a emis cardul.