| Sparkii a întrebat:

Buna TPU am un iPhone 5s și nu pot Descarcă aplicați din America eu am contul Apple făcut pe România.Nu pot Descarcă ce aplicații au mai mulți prieteni, îmi zice ca nu este in magazinul meu dar este in cel de SUA.Eu nu mai îmi știu codul de la cardul de credit si nu bag alt card in afara de ăla. Stiti cumva cum sa fac sau o aplicație in care sa găsesc toate aplicațiile ca in appstore și cum sa o descarc!

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Descarci redsnow0 îl pui pe desktop deschizi aplicaţia cu drepturi de administrator, cuplezi telefonul la PC/laptop, urmezi paşii pe care ţi indică aplicaţia, după ce sa instalat cidya, Poti lua orice joc. Succes.