| trasorv a întrebat:

Salut tuturor, poate să îmi spună cineva cum este posibil ca Facebook să trimită cereri de prietenie în numele meu? Primesc notificari că X mi-a acceptat cererea de prietenie iar eu nu știu nimic. Este exclus ca cineva să intre pe contul meu! Aștept alte păreri. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să știi că se mai întâmplă. Cândva, am fost și eu surprinsă. Și chiar m-a amuzat. Nu ți-a intrat nimeni în cont, don't worry, sunt niște erori de la FB. Șterge-l din listă. Tu poți face ce vrei. S-ar putea ca nici respectivul să nu îți fi acceptat vreodată cererea de prietenie și să se întrebe prin ce minune, ai apărut în lista sa! ))

5 răspunsuri:
| Robert1214 a răspuns:

Salut! Este posibil sa ai contul spart. Incearca sa-ti schimbi email-ul si parora. Sper ca ti-am putut fi de folos!

| Robert1214 a răspuns:

Salut! Este posibil ca cineva sa iti fi spart contul. Incearca sa schimbi email-ul si parola. Sper ca ti-am putut fi de folos!

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, cel mai probabil contul tau a fost spart iti recomand sa schimbi parola, o seara buna

| Pavel_Cristina_1976 a răspuns:

Buna,
acelasi lucru mi s-a intamplat si mie. Acum cativa ani m-am hotarat sa-mi dezactivez contul pentru o perioada, dupa care l-am reactivat.
Acum vreo cateva zile iar s-a intamplat. Doar cu o persoana, asa ca am trimis la Facebook pentru revizie si am blocat acea persoana precum ca ma hartuieste. Dar nici macar nu o cunosteam

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Facebook nu trimite cereri in numele tau. Cel mai probabil are si altcineva acces la contul tau. Iti recomandam sa iti schimbi parola tinand cont de sfaturile http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul