| NuAmGăsitNume a întrebat:

Cum stiu daca cineva nu mi-a acceptat cererea de prietenie pe facebook?big grin

Răspuns Câştigător
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Sal.
Pai,nu ai cum sa afli,deoarece,tu daca imi respingi mie cererea de exemplu, eu nu pot sa aflu.Iar daca persoana respectiva ti-a respins`o nu ai cum sa afli pentru ca zice " Friend request send " si nu`ti dai seama!
Sau, poate nu ti-a acceptat`o si urmeaza sa ti`o accepte! EU ASA STIAM!

Bafta big grin

11 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Foarte simplu.
Daca nu-ti apare anuntul cu " x te-a acceptat ca prieten" inseamna ca cererea nu ti-a fost acceptata.

| IoanaTempah a răspuns:

In momentul in care iti accepta cerea de prietenie iti apare o notificare. Daca intri pe fb`ul lui si nu iti apare ca sunteti prieteni, inseamna ca nu ti-a acceptat cererea.

| ladyMillion a răspuns:

Il cauti la prieteni,daca il gasesti inseamna ca te-a acceptat la prieteni, daca nu, inseamna ca nuthinking

| ionutz03 a răspuns:

Primesti notificarewinking, daca nu ti-a acceptat cand intri pe profilul respectivului prieren iti apare in pending.

| Mellie00 a răspuns:

Pai iti da ignore iar daca-ti da decline sau ce-o fi acolo iti apare sa-l adaugi din nou!

| xDivineAngel a răspuns:

Primesti notificare prin e-mail. Bye Bye

| DomGoe a răspuns:

Nu este in agenda de prieteni

| ands a răspuns:

Il cauti in lista de prieteni...Dar, in general, ar trebui sa primesti mail ca ti-a acceptat cererea.

| stilferlo a răspuns:

Primesti notificare prin e-mail, sau daca nu, poti sa intri inca odata pe profilul persoanei respective

| PitiicRoxy a răspuns:

O sa scrie pe perete.big grin!

| Robert_Alex_1988 a răspuns:

Salut TPU fosta prietena sia sters fb si inca sunt in relatie pe fb cu ea am sters si tot imi apare ca sunt intr-o relatie ea nu mia mai aceptat cererea si asa imi apare mereu si nu pot pune intr-o relatie nici cu altcineva cum fac sa o anulez