| Ilie_Robert_1991 a întrebat:

Salutare. Ati auzit de siteul cwmoney.club? E un site in care trebuie sa pui un cod de 4 cifre dupa fiecare reclama vazuta. Nu stiu daca e legit sau e un scam care iti fura toti banii de pe card.

3 răspunsuri:
| Lucian_Ciuchi_1991 a răspuns:

Salut am fost acum sa vad care e treaba. se spune ca trebuie sa aduni 40 de persoana printrun link personalizat. sau sa iti cumperi pentru a extrage banii stransi. iar partea cu 4 cifre? da este adevarat sunt doar niste reclame care nu te arunca pe alt site. si la fiecare cod bagat ai 10 centi
acum nu stiu sa iti spun sigur daca poti extrage cu adevarat acei banii. e intresant pentru ca are si western union. ceea ce te ajuta ca nu trebuie sa card sau stiu eu ce

| Ilie_Robert_1991 explică (pentru Lucian_Ciuchi_1991):

Am facut un research. e teapa siteul

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu iti recomandam sa ai incredere in tot ceea ce citesti sau vezi pe internet. Avand in vedere ca acest website nu are nicio informatie oficiala listata (adresa, numar de telefon, tara de provenienta, datele fiscale ale firmei etc.), este cel mai probabil o inselaciune - iti recomandam sa nu il folosesti.