| zcRyseN a întrebat:

Voi ati auzit de site-ul mumar.ro? E legit sau nu

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Da este legal, numai ca au marfa de calitate medie spre slaba.

7 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Firma din spatele siteului exista doar ca nu are activitate prea mare - adica zero cifra de afaceri. Personal nubas comanda nimic de la ei.

| wildcat01 a răspuns:

Nu! Este teapa! Mie mi-a venit produsul spart, desigilat, busit! Vreau restituirea banilor iar ei nu vor sa raspunda la telefoane! Iar restul datelor de contact sunt false! O firma de rahat!

| Gybbam a răspuns:

Nu comandati. Am reclamat o pe zina nadia ca asa se numește aratarea din spatele acestei mizerii, la protecția consumatorului și la politie

| George948488 a răspuns (pentru Gybbam):

Nu cred ca au treaba cu plângerile din moment ce au activitate

| Hilda1989 a răspuns:

Nu iti recomand sa cumperi de la ei. Este o mare teapa! Am comandat un set de mop umed/uscat si a venit cu piese lipsa. Adresa de mail afisat pe site nu exista si la cele 2 numere de telefon nu raapunde nimeni. nici pe whats app. Eu dupa 3 zile sunat non stop am prins in sfarsit o tipa aroganta, handicapata care urla la telefonca si cum eu i-as fi datoare... am facut retur si nici in ziua de astazi nu am primit banii inapoi pentru numic. am facut replamatie la protectia consumatorului. P.s nici factura nu mi-au trimis, nici mail de confirmare comanda. nimic.

| iLLro a răspuns:

E legit dar vinde și fake urî
Am luat de la ei controller PS4...

| herrisond06 a răspuns:

N-am facut research din pacate si am comandat un set de casti wireless i12. Casca stanga nu functioneaza. Nu recomand.